Abdo usta, uğrak yeri oldu
Kadayıf ve katmerde değişmeyen damak zevki olan Abdo Usta'nın yeri vatandaşlar tarafından gün geçtikçe daha fazla ilgi görmeye başladı.

1979 yılında kurulan Abdo Ustanın yeri nefis lokma tatlı, kadayıf ve katmeriyle Gaziantepli vatandaşların gönlünde taht kurmayı başarırken sadece tek bir şubesi olmasına rağmen vatandaşların oluşturduğu uzun kuyruklarla izdihama neden olan tek tatlı salonu.

Düğmeci Mahallesi Eski Postane Sokak No:29 da hizmet veren Abdo Usta işletmecisi Abdülkadir Katmerci, Vatandaşlarımızın bizi seçmelerindeki en büyük neden kalite ve hizmettir bizim amacımız ise kaliteyi en uygun fiyata sunmaktır dedi. Gaziantepli'lerin damak tadına yer etmiş bir kuruluş olduklarını belirten Katmerci, Şu an sadece tek şubemizle hizmet veriyoruz" diye konuştu.

Lokma tatlı, Düz kadayıf, Burmalı kadayıf ve bellure çeşitleri ile tüm vatandaşların hizmetlerinde olduklarını belirten Abdülkadir Katmerci, Biz bu saydığımız çeşitlerimizle kalmıyoruz.

Sabahları ünü tüm Gaziantepi sarmış olan Katmerimizi de vatandaşlarımıza sunuyoruz. En iyiyi en temizi ve en lezizi yapabilmek adına sloganımız ile hareket ediyoruz. İşimiz müşteriye kaliteye bağlı, kalite ise bize bağlı şeklinde sözlerini noktaladı.